Nabożeństwa

Co niedzielę spotykamy się na nabożeństwie i społeczności o godzinie 10:30. Kazania są tłumaczone na język angielski, istnieje również możliwość tłumaczenia na język rosyjski i portugalski. Rodzice z małymi dziećmi mogą uczestniczyć w nabożeństwie przebywając w specjalnym, wyposażonym w zabawki pomieszczeniu, gdzie transmitowany jest dźwięk i obraz z kaplicy głównej. Po każdym nabożeństwie zapraszamy na społeczność przy kawie i ciastku w kawiarni kościoła lub do naszej księgarni, gdzie można zaopatrzyć się w Biblię i literaturę chrześcijańską.

Służba dla dzieci 

Zajęcia Szkółki Niedzielnej w roku szkolnym odbywają się w trakcie nabożeństwa w 3  grupach wiekowych. Cztery razy do roku organizujemy również nabożeństwa dla dzieci, których nieodłącznym elementem jest teatrzyk. Za pomocą krótkich i zabawnych scenek dzieci poznają główne prawdy wiary, np. jaki jest Bóg, jak zaprzyjaźnić się z Jezusem, dlaczego warto czytać Biblię, co to jest modlitwa, itd. W czasie wakacji, gdy nie ma zajęć Szkółki, zapraszamy dzieci na Wakacyjny Klub Filmowy dla dzieci, gdzie oglądają filmy rysunkowe o tematyce biblijnej.

Służba ewangelizacji ulicznej 

W każdą środę o godz. 17:30 spotykamy się na os. Wysokim 22, wychodzimy na ulice i dzielimy się Ewangelią z napotkanymi osobami w oparciu o ankietę ewangelizacyjną. Co tydzień mamy wiele głębokich rozmów, kiedy Duch Święty porusza serca naszych rozmówców. 

Środy Uwielbienia

W każdą środę o 18:30 odbywają się spotkania modlitewne i uwielbieniowe, połączone z rozważaniem Słowa Bożego.

Spotkania Seniorów

W każdy czwartek o godz. 12:00 odbywają się spotkania Seniorów. Miejsce spotkań zmienne, prosimy o kontakt z Pastorem.

Spotkania modlitewne

W każdy piątek o 19:00 odbywają się spotkania modlitewne. Miejsce spotkań zmienne, prosimy o kontakt z Pastorem.

Misja Afryka  

Służba ma na celu zapewnienie wsparcia duchowego, materialnego i osobowego polegającego na przesyłaniu środków finansowych oraz organizowaniu cyklicznych wyjazdów misyjnych do wierzących w Mozambiku i RPA. Nasz kościół działa w tym dziele wspólnie z organizacją Mission Hope Africa kierowaną przez małżeństwo Muriale i Nancy Kanny z Durbanu w RPA. W ramach tej pomocy budowane są budynki kościelne, studnie oraz dostarczane ubrania i żywność dla naszych braci i sióstr w potrzebie. 

Login Form